Lajme

13 juni 2024

🎉 Patate të skuqura me kripë dhe piper! 🎉 Klienti ynë numër 1 shpërndan tani patatet tona me kripë dhe piper në të gjithë Beneluksin! Këto patate të skuqura nuk janë vetëm të shijshme, por janë super krokante – një shtesë e përsosur për çdo vakt me miqtë. 😋 Bëhuni gati për t'i dhënë shije shtesë takimeve tuaja! Shijoni çdo kafshatë! 😄


Dëshironi të dini më shumë 👉 vizitoni https://www.ecofrost.be/fr/gamme/salt-pepper-fries

Të më bësh një pëlqim është bukur, të më ndash është fantastike ❤


#agriushqim #belgjikë #patate të skuqura belg #ecofrost #mirëme klientët

gisteren
12 juni 2024

[Vizitë në grup, familje,...]


Dëshironi të vizitoni Ecofrost me kolegët, miqtë, familjen tuaj? Mos prisni më! ⌚😊


Dy të shtuna në muaj organizojmë turne Ecofrost.


Këtu janë datat e mëposhtme:


 • 15/06 nga ora 9:00 deri në ora 12:00.
 • 06/29 nga ora 9:00 deri në 12:00.
 • 07/13 nga ora 14:00 deri në 17:00.
 • 07/27 nga ora 14:00 deri në 17:00.
 • ...


Vizita organizohet në dy pjesë: një prezantim i shpejtë i kompanisë pasuar nga një turne në fabrikë. 😁🏭

Do të shfrytëzojmë këtë rast për t'u njohur me njëri-tjetrin me disa nga patate të skuqura tona të shijshme 😋🍟 dhe një pije miqësore 🥂.


Dëshironi të vizitoni edhe Ecofrost? Pra, regjistrohu pa vonesë të mëtejshme në https://www.ecofrost.be/fr/contact/visit


Mezi presim t'ju takojmë! 😊


Shihemi se shpejti !

eergisteren
12 juni 2024

Këtu është një talent i jashtëzakonshëm që shkëlqen brenda ekipit tonë të brendshëm: filmi i drejtuar nga José dhe aktorja e mirë Annabelle , i cili nxjerr në pah rolin thelbësor të kontrolluesit të cilësisë ! José mori përsipër kapjen e imazheve dhe shkrimin e filmit, ndërsa Annabelle, me dhuntinë e saj natyrale për tregimin vizual, vuri në dispozicion ekspertizën e saj për të shpjeguar stacionin e saj të punës, gjithçka në një atmosferë të qetë dhe gjithmonë të shoqëruar me një buzëqeshje rrezatuese.


Ky bashkëpunim i jashtëzakonshëm solli një rezultat të jashtëzakonshëm. Mos hezitoni ta ndani dhe ta diskutoni me ata rreth jush, sepse ky mini shpjegim i pozicionit të kontrolluesit të cilësisë është një sukses i vërtetë. Faleminderit Jose dhe Annabelle për këtë punë të mrekullueshme. 🙂🎥🎬

eergisteren
12 juni 2024

Faleminderit Jonathan që ndau pasionin e tij për futbollin me ne ⚽ përmes këtyre fotove të cilat tregojnë se sa patatet e skuqura janë sinonim i komoditetit 🤗


Nga futbolli ⚽ tek patatet e skuqura Ecofrost 🍟, ka vetëm një hap, dhe ai u hodh gjatë këtij eventi 👍


Faleminderit Jonathan për përfaqësimin kaq mirë të Ecofrost gjatë kësaj dite futbolli 🥅 😀

eergisteren
10 juni 2024

🧑‍🎓 Praktikantët tanë janë të talentuar 🧑‍🎓


🚀 Urime Maxence Manteau për përfundimin e shkëlqyeshëm të projektit të tij të përfundimit të studimeve me ne! Gjatë stazhit të tij, Maxence automatizoi dhe optimizoi kontrollorët e faqes A gjatë ndryshimeve të grupeve. Ky sistem jo vetëm që optimizon përdorimin e burimeve tona duke reduktuar tepricën e produktit për qese, por gjithashtu përmirëson gjurmueshmërinë e grupeve.


🌟 Jeni të apasionuar pas inovacionit dhe dëshironi të vini në provë aftësitë tuaja në një mjedis dinamik? Ndiqni rrugën e Maxence dhe bashkohuni me ekipin tonë si praktikant!


Disa projekte/prazhe janë ende të disponueshme 👉 Aplikoni tani https://www.ecofrost.be/fr/postes-vacants/stage-en-supply-chain


Po kërkoni një punë të përhershme? 👉 Aplikoni tani dhe filloni rrugëtimin tuaj profesional me ne! https://www.ecofrost.be/fr/vacant-posts

4 dagen geleden
9 juni 2024

🎉 Gëzuar Ditën e Babait të gjithë punëtorëve tanë të jashtëzakonshëm! 😊 Qoftë dita juaj e mbushur me gëzim dhe buzëqeshje, qoftë baba apo jo. Ne po mendojmë për secilin prej jush dhe e vlerësojmë përkushtimin dhe punën tuaj të palodhur. Ju meritoni të gjithë lumturinë në botë! 🌟

5 dagen geleden
6 juni 2024

🌟 Jemi të ngazëllyer të ndajmë një përmbledhje të prezencës sonë në shfaqjen PLMA në Amsterdam🛒✨


Gjatë këtij emisioni, ne kemi mundësinë të ndërveprojmë me shumë marka të mëdha si Carrefour, Auchan, Aldi, IFA, La Sirena, e shumë të tjera.


📸 Këtu janë disa momente kryesore të ngjarjes!

1 week geleden
6 juni 2024

🏭 Vizita në grup në shkolla, shoqata etj. 🏭


Jeni një grup dinamik që dëshironi të vizitoni një kompani agroushqimore? Tani është e mundur të regjistroheni drejtpërdrejt përmes faqes sonë të internetit!


Zbuloni udhëtimin e patateve tona: nga ardhja e tyre e freskët nga fusha, metamorfoza e tyre në patate të skuqura, deri te paketimi i kujdesshëm i tyre. 🥔🍟


Vizitoni faqen tonë të internetit ose klikoni drejtpërdrejt në lidhjen e mëposhtme për t'u regjistruar për vizitën:


👉 https://www.ecofrost.be/fr/contact/visit


Çfarë prisni për të ardhur? Ndani këtë postim me të dashurit tuaj që edhe ata të zbulojnë prapaskenat e fabrikës sonë.


#Ecofrost #Agroushqim #Vizitë

1 week geleden
6 juni 2024

✨Jemi krenarë që ndajmë suksesin e praktikantit tonë✨


Gjatë praktikës së tij pesë-mujore në Ecofrost, Glenn luajti një rol kyç në optimizimin e linjave tona të paketimit duke automatizuar kompaktorët e qeseve. 🧑‍🔧


Ky projekt përmirësoi ndjeshëm stabilitetin e paletave duke optimizuar efikasitetin e procesit të paketimit. Si rezultat i punës së tij, lartësia e kutive u zvogëlua, duke rezultuar në kosto më të ulëta dhe një ulje të ankesave të klientëve në lidhje me stabilitetin e paletës.


Dëshirojmë të falënderojmë praktikantin tonë për angazhimin dhe kontributin e tij të çmuar. Pas këtij suksesi, Glenn zbarkoi një pozicion në kompaninë tonë. Urime, Glenn, dhe mirë se erdhe në ekip!

1 week geleden
4 juni 2024

🌟 Çfarë suksesi në shfaqjen PLMA në Amsterdam më 28 dhe 29 maj! 🌟


Një mundësi fantastike për ne që të takojmë drejtuesit e supermarketeve dhe të shfaqim risitë tona më të fundit.


🤝 Faleminderit të gjithëve që erdhën për të diskutuar dhe zbuluar produktet tona. Shihemi së shpejti për aventura të reja së bashku!


📸 Këtu janë disa momente kryesore të ngjarjes!


#PLMA #Amsterdam #Markat Private #Inovacion #Supermarket

1 week geleden
31 mei 2024

🌟 Rezultatet e konkursit ZigZagHR ZoHRo Awards 🌟


Një muaj më parë, ne morëm sfidën duke marrë pjesë në një konkurs prestigjioz të HR organizuar nga ZigZagHR, me qëllim shpërblimin e projekteve më të mira në fushën e burimeve njerëzore.🤝


Mbrëmë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve emocioni ishte në kulmin e tij... dhe me krenari ju njoftojmë se fituam çmimin! 🏆


Një falenderim i madh për ZigZagHR për organizimin e këtij eventi të jashtëzakonshëm dhe mbi të gjitha, një përgëzim të madh për të gjitha ekipet e Ecofrost. Ky sukses është rezultat i përkushtimit, kreativitetit dhe punës suaj.


Ne jemi entuziastë për të vazhduar të inovojmë dhe të shkëlqejmë në projektet tona të burimeve njerëzore, me këtë njohje të madhe.


#Ecofrost #HR #Inovacion #ZigZagHR #ZoHRoAwards

2 weken geleden
22 mei 2024

📦 Njihuni me David Raso , ekspertin tonë të pirunëve në Ecofrost! 📦


Me 12 vjet përvojë , David luan një rol vendimtar në zinxhirin tonë të furnizimit dhe ju jeni padyshim një nga shtyllat tona! 😊 Saktësia dhe profesionalizmi i tij sigurojnë logjistikën e brendshme të qetë dhe të sigurt, duke ndihmuar kështu në ruajtjen e efikasitetit tonë operacional në nivelin më të lartë. 🌟


Një falenderim i madh për Davidin për angazhimin dhe shpirtin e tij ekipor , të cilat janë thelbësore për suksesin e operacioneve tona. 👏


Vizualizimi i bukur për të gjithë ju. Nëse njihni dikë rreth jush që gjithashtu do të ishte i interesuar të punonte si shofer forklifti, si Davidi, mos hezitoni të aplikoni duke klikuar këtu 👉 https://www.ecofrost.be/fr/postes-vacants/cariste -production -ftohtë-18

3 weken geleden
21 mei 2024

📢 Lajm i mirë nga Ecofrost! 📢


Kemi kënaqësinë të njoftojmë pjesëmarrjen tonë në ngjarjen e radhës PLMA - Private Label Manufacturers Association në Amsterdam. Bashkohuni me ne për të eksploruar mundësitë për projektet tuaja aktuale dhe të ardhshme të etiketës private!


🗓️ Ruani datën : 28 dhe 29 maj 2024

📍 Vendndodhja : RAI PLMA, Amsterdam - Hall 5.R07


Kjo është mundësia e përsosur për t'u lidhur dhe diskutuar se si mund të mbështesim nevojat e biznesit tuaj. Mezi presim t'ju takojmë atje!


#Belgian Fries #Amsterdam #Ecofrost #PLMA

3 weken geleden
20 mei 2024

🌱✨ Punë studentore ose praktikë: Bashkohuni në aventurën Ecofrost! ✨🌱


Jeni student dhe kërkoni mundësi pune apo praktike? Ecofrost, prodhuesi i produkteve të patates së ngrirë, hap dyert për ju! Ne ofrojmë mundësi shpërblyese për punë studentore , praktika dhe programe studimi pune . 🌟

Ejani dhe shikoni faqen tonë të internetit për të aplikuar: 👉 https://www.ecofrost.be/fr/postes-vacants


👀 Zbuloni jetën e përditshme të talenteve tanë të rinj përmes videos sonë dhe shikoni se si mund të bëni një ndryshim me ne.🥔💚


Një falenderim i madh për Sullivan, Louis dhe Jeremy për pjesëmarrjen e tyre në videon tonë të fundit! 🎥


#agroushqim #zhvillim i qendrueshem #ecofrost #mireme njerez #familjebiznes #pune studentore

3 weken geleden
20 mei 2024

🌍 Ecofrost mendon jeshile 🌍


Prej disa vitesh, ne i dërgojmë porositë tona në Angli gjithnjë e më shumë me kontejnerë dhe jo me kamion 🚚.


Bashkëpunimi ynë me Flanders Road Services , një kompani që ndan vlerat tona etike dhe ekologjike, ka marrë një dimension të ri. 🌿 Që nga shkurti 2024, partneriteti ynë me këtë kompani transporti nga Zeebrugge, e specializuar në lidhjet me det të shkurtër me Anglinë dhe Irlandën, është intensifikuar. 🌊


Tani furnizojmë pesë klientë kryesorë në Angli nëpërmjet kësaj rruge, duke shënuar përparim të rëndësishëm në iniciativën tonë Lean & Green. 🍃


Ky lloj transporti ndihmon në reduktimin e ndjeshëm të gjurmës sonë të karbonit, duke përafruar operacionet tona me ambiciet tona ekologjike. 🌍 Ky është përparim i madh për kompaninë tonë dhe për planetin! 🎉


#agroushqim #belgjikë #zhvillimi i qëndrueshëm #ecofrost #mirëme planetin

3 weken geleden
16 mei 2024

🌍✨ PLMA: Ngjarje e paharrueshme! ✨🌍


Kemi kënaqësinë të njoftojmë se Ecofrost do të jetë i pranishëm në shfaqjen PLMA këtë 28 dhe 29 maj 2024 në Amsterdam ! 🎉


🥔 Por kjo nuk është e gjitha! Ju gjithashtu do të mund të gjeni partnerin tonë fantastik për patate të skuqura të freskëta dhe të pasterizuara, The Potato Chef . Një mundësi e përkryer për të zbuluar produktet tona të reja dhe për të komunikuar drejtpërdrejt me ne.


📅 Shënoni kalendarët tuaj dhe bashkohuni me ne për dy ditë risi dhe takime pasuruese. Mezi presim të shohim shumë prej jush dhe të ndajmë së bashku pasionin tonë për progres të qëndrueshëm dhe produkte cilësore.


📍 Na gjeni në stendën Ecofrost - Salla 5.R07 dhe Kuzhinieri i patates - Salla 5.V25 , ju presim!

4 weken geleden
15 mei 2024

📦 Njihuni me Alex Lecat , operatorin tonë të talentuar të paketimit në Ecofrost! 📦


Alex ka punuar me ne për 6 vjet dhe çdo ditë ai sjell ekspertizën e tij të paçmuar në linjën tonë të paketimit. Përkushtimi dhe profesionalizmi i tij na ndihmojnë të sigurojmë që të gjitha produktet tona të dalin nga fabrika në gjendjen më të mirë të mundshme. 🌟


Faleminderit, Alex , për rigorozitetin dhe shpirtin e ekipit, të cilat luajnë një rol vendimtar në suksesin e operacioneve tona. 👏


Dëshironi të bashkoheni me ekipin tonë dinamik dhe të përkushtuar? Nëse jeni të interesuar të bëheni një operator paketimi si Alex, mos hezitoni të aplikoni duke klikuar këtu 👉 https://www.ecofrost.be/fr/postes-vacants/operateur-emploi 🚀

4 weken geleden
10 mei 2024

💙🤍❤️ Peronne, puna po ecën mirë! 💙🤍❤️


Kemi kënaqësinë të ndajmë me ju disa foto 📸 ekskluzive nga kantieri i fabrikës sonë Péronne 💙🤍❤️, në mënyrë që të admironi përparimin e bërë deri tani! 🏗️


Siç mund ta shihni, puna po përparon shpejt ! 🚀


Qëndroni të sintonizuar me aplikacionin tonë 📱 që të mos humbisni asnjë nga hapat e ardhshëm!


#ecofrost #ecofrostfrance #agroushqim #familjebiznes

1 maand geleden
9 mei 2024

🌟✨ STUDENTË! Po kërkoni një përvojë shpërblyese këtë verë? 🚀🏭


Bashkohuni me Ecofrost dhe zhytuni në botën reale të punës në fabrikën tonë aktive 24/7! Kjo është mundësia e përsosur për të mësuar, punuar dhe fituar para. 💼💵🚀


👉 Aplikoni ekskluzivisht përmes faqes sonë në mënyrë që ne të përpunojmë CV-në tuaj: https://www.ecofost.be/fr/postes-vacants/job-etudiant

Shpejt! Vendet janë të kufizuara. 🏃‍♂️💨


A njihni dikë që po kërkon? Le të rrotullohemi. 😀😎


#PunaStudenti #Puna Verore #Ecofrost

1 maand geleden
9 mei 2024

🎉 Ecofrost i vogël parizian i skuqur! 🎉


Jemi krenarë të shpallim një prodhim të ri të Les Parisiennes, edhe më të shijshëm se më parë, një kënaqësi e vërtetë. 😀


👀 Zbuloni udhëtimin e tyre në videon tonë më të fundit.


🤔 Dëshironi të shijoni? Na kontaktoni për të zbuluar këto kënaqësi!


#Ecofrost #Parisiennes #Agrifood #Goodmeprodhim #Produktivitet

1 maand geleden
6 mei 2024

🎉EKO♻LAJME 🎉

Së fundmi, dy Clark kanë spikatur në platformë me rrotat e tyre jeshile, simbole të një gjenerate të re modelesh më të qëndrueshme. 🌎♻


Duke reduktuar konsumimin me 20% , këto rrota të reja mishërojnë angazhimin tonë për ruajtjen dhe qëndrueshmërinë e mjedisit.☘


Kjo mbështet menaxhimin tonë të përgjegjshëm të burimeve dhe reduktimin e gjurmës sonë ekologjike . 👌😄


Çdo lëvizje e këtyre karrocave në kalatë tregon dëshirën tonë për të përparuar drejt një të ardhmeje më të qëndrueshme.🏭♻


#agroushqim #belgjikë #zhvillimi i qëndrueshëm #ecofrost #mirëme planetin

1 maand geleden
6 mei 2024

Në dispozicion: Mozza Sticks! 🧀✨


Tifozët e djathit , bëhuni gati! Kemi kënaqësinë të njoftojmë ardhjen e afërt të Mozza Sticks në gamën tonë. Këtu është një vështrim i parë i këtyre shkopinjve të shijshëm të mocarelës, të veshura me një bukë krokante dhe të artë . 🤩

1 maand geleden
2 mei 2024

🎈 Një vështrim prapa në vizitën e fëmijëve në Moulin de Bonsecours 🎈


Vetëm një javë më parë, patëm kënaqësinë të mirëpresim në kompaninë tonë fëmijët e Moulin de Bonsecours. Një falenderim i madh për Rrethin e Zonjave për donacionin e tyre bujar prej 2000 € i cili kontribuoi shumë në mirëqenien e fëmijëve.🙌💖


Falë këtij donacioni, Mulliri mundi të pasurojë jetën e përditshme të fëmijëve me ardhjen e kafshëve dhe vendosjen e pajisjeve argëtuese si tavolinë ping-pong dhe një çantë grushtimi. Një nismë fantastike që e bën ambientin e tyre të jetesës edhe më të gëzueshëm dhe stimulues !🏓🥊


Fëmijëve jo vetëm u pëlqeu vizita e tyre, por gjithashtu planifikojnë t'i bashkohen ekipit tonë si punë në të ardhmen. Çfarë krenarie të shoh këta të rinj të interesuar për punën tonë dhe duke menduar të kontribuojnë në projektin tonë!


Le të vazhdojmë së bashku të mbështesim kauza të mëdha dhe të bëjmë një ndryshim . 💪💖

#CSR #Solidariteti #Rinia #E ardhmja

1 maand geleden
30 april 2024

🌟 Le të festojmë Ditën e Punëtorëve! 🌟


Në këtë ditë të veçantë, ne dëshirojmë të shprehim mirënjohjen tonë më të sinqertë për të gjithë ata që e bëjnë kompaninë tonë atë që është sot. Një falenderim i madh për ekipet tona të përkushtuara , të cilët punojnë me pasion dhe përkushtim. Faleminderit bashkëpunëtorëve dhe furnitorëve tanë, të cilët na shoqërojnë dhe mbështesin vizionin tonë. Dhe sigurisht, një falenderim i veçantë për ju, klientët tanë të dashur , për besimin dhe besnikërinë tuaj.


Çdo ditë, kontributi juaj është thelbësor për suksesin tonë. Është me mirënjohje të pamasë që ne e festojmë këtë festë së bashku. Le të vazhdojmë të ndërtojmë, të inovojmë dhe të ecim përpara së bashku.


🌈 Gëzuar ditën e punëtorëve të gjithëve! 🎉

#Dita e Punës #mirëme njerëzit #ecofrost

1 maand geleden
29 april 2024

🌟 Zbuloni mrekullitë e patateve të ëmbla ! 🍠


Të pasura me fibra , vitamina (veçanërisht A dhe C) dhe minerale , patatet e ëmbla nuk janë vetëm të shijshme, por janë edhe një thesar i përfitimeve shëndetësore. 🛡️


Qofshin të pjekura , pure apo të skuqura , patatet e ëmbla sjellin një prekje ëmbëlsie në vaktet tuaja, ndërsa ju ndihmojnë të mbani një dietë të ekuilibruar. A e dini se patatet e ëmbla mund të ndihmojnë gjithashtu në rregullimin e niveleve të sheqerit në gjak falë indeksit të tyre relativisht të ulët glicemik ? 📉


Përfshini patate të ëmbël në vaktet tuaja për të përfituar nga përfitimet e saj të shumta duke shijuar një shije të jashtëzakonshme dhe rehati. 🥄👩‍🍳

A nuk ju bën kjo të dëshironi të blini produktet tona të patates së ëmbël? 🛒


#Patata e ëmbël #agroushqim #produktiviteti #mirëmeprodhimin

1 maand geleden
29 april 2024

Ecofrost është një partner i sinqertë i shoqatave të mëdha. ♥♥♥👨‍👩‍👧‍👧♥❤❤


Këtë të diel, më 28 prill 2024, pavarësisht nga era 🌪dhe qielli kërcënues 🌩🌦, afro 300 ecësit 🧍‍♀️🧍‍♂️ të pranishëm në Sirault patën mundësinë të shijojnë patate të skuqura Ecofrost 🍟🍟🍟!


Pas mundimit, rehati! 💪💪💪😊😇😊😋


Të gjithë vullnetarët e kësaj shoqate të mrekullueshme u kënaqën me këtë mbështetje të re 👌👏👏.

Fitimet nga shitja e patateve të skuqura do të përdoren për organizimin e aktiviteteve për fëmijët dhe adoleshentët me aftësi të kufizuara gjatë gjithë vitit 🏫🌞🌈⛱!


Urime për këtë iniciativë të madhe! 👌👏👏👏

1 maand geleden
26 april 2024

🍟Këtu është Patrick në aktivitet të plotë si operator në linjën e skuqjes në Ecofrost. 🍟


Patrick, faleminderit për punën tuaj të vlefshme dhe bashkëpunimin tuaj të jashtëzakonshëm. Me një eksperiencë 21 vjeçare, jo vetëm jeni më me përvojë në prodhim, por pa dyshim një nga shtyllat tona! 😊


👍Përkushtimi dhe njohuritë tuaja ishin thelbësore për realizimin e filmit tonë. Faleminderit përsëri, Patrick . 🌟


Vizualizimi i bukur për të gjithë ju. Nëse njihni dikë rreth jush, i cili gjithashtu do të ishte i interesuar të punonte si operator prodhimi, si Patrick, mos hezitoni të aplikoni duke klikuar këtu 👉 https://www.ecofrost.be/fr/postes- vacancies/production-operator 🚀 🌟

1 maand geleden
24 april 2024

Ne patëm gëzimin të mirëpresim të vegjlit nga Moulin de Bonsecours në Ecofrost për t'u dhënë atyre një çek bujar prej 2,000 € të ofruar nga @Ladies Circle Waregem . 🤩🥰


Këto para do të përmirësojnë jetën e tyre të përditshme:

 • instaluar një gardh të ri
 • një hapësirë ​​e mbuluar për një tavolinë pingpongu, një çantë goditjeje, një mur të vogël ngjitjeje horizontale dhe ruajtje për biçikletat e tyre. 🌈🚴‍♂️


Pas këtij veprimi madhështor, ne u treguam atyre fabrikën tonë gjatë një turneu me guidë. 🚪✨


➡️Kulmi i ditës? Kjo vizitë mbolli ëndrra mes tyre! 💡 Ata u frymëzuan aq shumë sa që tashmë po planifikojnë të bëjnë punën e tyre të parë studentore në Ecofrost. 🙌🚀 Një gërshetim i bukur lidhjesh për të ardhmen e tyre, e gjitha kjo falë Rrethit të Zonjave Waregem. 😉


#zonjarreth #ndihmojmë njëra-tjetrën #të mirë me njerëzit

1 maand geleden
24 april 2024

Dita e dytë e Panairit të Ushqimit në Singapor! 🍟 Duke parë kaq shumë prej jush dhe mezi pres që të bashkohen më shumë! Shihemi se shpejti! 😃🍴


📅 Data: 23 deri më 26 prill 2024


📍 Vendi: Ekspozita e Ushqimit dhe Pijeve FHA në Singapor - Stenda e Investimeve dhe Tregtisë në Flanders, stendat 5G1- 01


#Belgian Fries 🍟 #Singapore 🌸 #Ecofrost 🌍#FHA

1 maand geleden
23 april 2024

🚗💡 Mundësi e re në Ecofrost: Drejtimi i ndryshimit drejt qëndrueshmërisë! 💚

Po shohim një tendencë në rritje: shumë kandidatë të talentuar ende po kursejnë për patentën e shoferit, një hap i domosdoshëm për të gjetur një punë dhe anasjelltas. Për të thyer këtë rreth vicioz, ne jemi krenarë të shpallim një pikë kthese inovative nëpërmjet aplikacionit tonë - një modul gjithëpërfshirës për bashkimin e makinave! 📱🤝

Nuk është vetëm çështje aksesueshmërie, është edhe angazhimi ynë ndaj planetit 🌍. Kontribuon ndjeshëm në reduktimin e gjurmës sonë të karbonit.

🌟 Së bashku, le të ecim drejt një të ardhmeje më të gjelbër dhe më gjithëpërfshirëse. Merrni sfidën, bëhuni pjesë e zgjidhjes!


#qëndrueshmëri #inovacion #bashkim me makina #përfshirje #mirëme planetin #agriushqim #ecofrost

1 maand geleden
22 april 2024

🌟 Çfarë një ditë e pabesueshme në konkursin ZigZagHR ZoHRo Award ! 🌟


Këtë të premte, më 19 prill, patëm nderin të prezantonim projektin tonë Ecofrost App . 📱

Pjesëmarrja në këtë konkurs ishte një përvojë pasuruese dhe frymëzuese . 🚀


Tema ishte pikërisht në aplikacionin tonë Ecofrost dhe mënyrën se si funksionon.


Dëshirojmë të falënderojmë Christopher, Rudy dhe Jeremy për kontributin e tyre thelbësor në videon tonë.

Gjithashtu një falenderim i madh për të gjithë ata që organizuan dhe mbështetën eventin! Gishtërinj të kryqëzuar dhe shpresojmë të sjellim trofeun në shtëpi! 🏆🤞

Qëndroni të sintonizuar , ne do t'ju mbajmë të informuar për rezultatet më 30 maj! #ZigZagHR #Ecofrost #InovationRH

1 maand geleden
22 april 2024

Keni nevojë për patate të skuqura? 🍟 Bëhuni gati për Panairin e Ushqimit në Singapor me Sabine! 😄 Ju mirëpresim të gjithëve. Hidhu brenda dhe bashkohu me argëtimin—eksitimi të pret në çdo hap!🎡🎠


📅 Data: 23 deri më 26 prill 2024


📍 Vendi: Ekspozita e Ushqimit dhe Pijeve FHA në Singapor - Stenda e Investimeve dhe Tregtisë në Flanders, stendat 5G1- 01


#Belgian Fries 🍟 #Singapore 🌸 #Ecofrost 🌍#FHA

1 maand geleden
19 april 2024

🌟 Thekonet e certifikuara Kosher - Një traditë e respektuar, cilësi e garantuar!🌟


I urojmë Gëzuar Pashkët të gjithë komunitetit hebre . Pashka është një nga tre festattë rëndësishme dhe këtë vit do të mbahet nga data 22 deri më 30 prill🎉🎊


Gjatë këtyre ditëve festive, çdo gjë e bërë nga pesë drithërat kryesore është e ndaluar . Jo më bukë, pica dhe ushqime të tjera duke i konsumuar ato❌🍕


Gjatë Pashkës dhe në jetën e tyre të përditshme, për hebrenjtë rekomandohet fuqimisht konsumimi i të ashtuquajturave ushqime Kosher . Pra, për të përmbushur këtë kërkesë vendosëm që flakes tona të certifikohen si Kosher 👌


Ne kemi besim se ky certifikim i ri hap mundësi të reja për ne në treg, duke forcuar pozicionin tonë si një furnizues i besueshëm për një gamë të larmishme produktesh ushqimore 🙌

1 maand geleden
18 april 2024

🍟🌟 Përgatitja për korrjen e re 2024 🌟🍟


Edhe pse sapo kemi filluar tremujorin e dytë të 2024, mendimet tona tashmë janë kthyer në korrjen e radhës të patates 🥔


Me entuziazëm ndajmë me ju detajet paraprake për këtë sezon të ardhshëm:

 • Patatet e hershme: të quajtura patate të hershme, në përgjithësi mblidhen nga qershori/korrik . Mbjellja më pas fillon logjikisht nga marsi
 • Patatet e ruajtjes: korren nga shtatori dhe mund të ruhen gjatë gjithë vitit. Tradicionalisht, mbjellja e tyre fillon në prill 😎


POR


Siç e dini, ky vit sjell pjesën e tij të sfidave . Shiu i tepërt që nga viti i kaluar ka shkaktuar dy probleme të mëdha 💧:


 • Një pjesë e patateve nuk mund të korreshin vitin e kaluar, gjë që aktualisht po mobilizon fermerët për t'i larguar ato nga arat. Natyrisht, këto patate nuk janë më të destinuara për konsum njerëzor 🚜
 • Tokat e ngopura me ujë kanë vonuar mbjelljen e bimëve të patates për korrjen e vitit 2024, megjithatë, ne mbetemi me shpresë për kushte më të buta të motit për të kompensuar këtë vonesë


Duke qenë se Ecofrost nuk është i pamundur , dëshirojmë t'ju sigurojmë se do të bëjmë gjithçka që është e mundur për të minimizuar ndikimin e kushteve të motit në parashikimet tona dhe cilësinë e produkteve tona 💪


Së bashku, ne jemi gati të përballemi me sfidat që na rezervon ky sezon dhe të sigurojmë një korrje të suksesshme për vitin 2024 🙌

1 maand geleden
16 april 2024

🎉 Jemi krenarë të njoftojmë se jemi përzgjedhur për të konkurruar së bashku me katër kompani të tjera për të fituar çmimin prestigjioz “ ZoHRO Award ”, i cili njeh risitë në burimet njerëzore. 🚀


Pra, këtë të premte, më 19 prill , ne do të jemi të pranishëm në Ghent për të prezantuar aplikacionin tonë të komunikimit të brendshëm, aplikacionin Ecofrost ! 📱


Mezi presim t'i tregojmë audiencës tonë se si aplikacioni Ecofrost po revolucionarizon mënyrën se si ne komunikojmë brenda biznesit tonë. 🌟


Këtu është Sébastien i cili sot filloi trajnimin si operator paketimi në fabrikën A. 😀


#ecofrost #agroushqim #familjebiznes #mireme njerezit #mireme teknologji

1 maand geleden
16 april 2024

🌟 Bashkohuni me ekipin tonë si Inxhinier Projekti dhe forconi linjat tona të prodhimit të patate të skuqura në Belgjikë dhe Francë.


🚀 Sillni ekspertizën tuaj dhe formoni të ardhmen e biznesit tonë familjar!


Dëshironi të dini më shumë, aplikoni këtu 👉 https://www.ecofrost.be/fr/postes-vacants/ingenieur-de-projets


#agroushqim #zhvillim i qëndrueshëm #ecofrost #mirëme njerëzit

#Biznes familjar

1 maand geleden
11 april 2024

🎓 JOBday HELHa 💼


Këtë të premte, më 5 prill, Louis dhe Lenny ishin në Mons për ditën e punës të organizuar nga Haute Ecole Louvain en Hainaut ( HELHa ), mundësia për të takuar profesionistët e së nesërmes !


🚀 Kjo ditë PUNËS ishte pjellore pasi na lejoi të takojmë rreth njëzet studentë , në kërkim të një praktike ose një pune të ardhshme: kontabilistë, inxhinierë industrialë në (bio)kimi, inxhinierë mekanikë, inxhinierë elektromekanikë industrialë, programues kompjuterash, asistentë menaxheriale,...


🤗 Faleminderit HELHa për mirëseardhjen dhe faleminderit studentëve për këtë ditë plot shkëmbime stimuluese!


#ecofrost #biznes familjar #zhvillim i qendrueshem #mireme patatet #mireme njerez

2 maanden geleden
9 april 2024

🍠🍟 Sabine e testuar për ju: patate të skuqura të ëmbla 🍟🍠


Me siguri keni pasur kënaqësinë të takoni Sabinen gjatë eventeve komerciale , por a e dini se ajo shkëlqen edhe në produksion ? 💪


Me një foto mbështetëse, menaxheri ynë i shitjeve tregon ekspertizën e tij në vlerësimin e cilësisë së lëndëve tona të para dhe produktit përfundimtar 🔎


Kështu ajo konfirmoi:

 • Shija e papërmbajtshme dhe unike e patateve të ëmbla të veshura 🍽
 • Gjatësia mbresëlënëse e patateve të ëmbla falë lëndëve të para me cilësi të jashtëzakonshme
 • Një teksturë e brendshme e shkrirë që do të kënaqë shijet tuaja 😋
 • Shkathtësia e këtyre shoqëruesve . Këto patate të skuqura shkojnë mrekullisht me hamburger, peshk apo edhe gatime vegjetariane 🍟


Pra, besoni Sabine dhe kontaktoni departamentin tonë të shitjeve tani për të bërë një porosi dhe për të shijuar këto mrekulli. 🌟

2 maanden geleden
9 april 2024

🌟 Jemi duke rekrutuar! 🛠️ Bashkohu me ekipin tonë dinamik si punëtor magazine në Ecofrost dhe bëhu pjesë e zgjerimit tonë! Nëse jeni të apasionuar pas mirëmbajtjes dhe menaxhimit të operacioneve, ne kemi rolin e përsosur për ju. 🏭


👀 Dëshironi të punoni në një mjedis stimulues ku çdo ditë është një mundësi për të përparuar? 🌱 Ejani të menaxhoni punëtorinë tonë, merrni pjesë në ruajtje, organizoni pjesët e makinerive dhe më shumë! 📅 Ne operojmë 24/7 për të siguruar që gjithçka të funksionojë pa probleme, dhe ju mund të jeni në mes të aksionit!


👉 Zbuloni më shumë dhe aplikoni këtu: https://www.ecofrost.be/fr/postes-vacants/magasinier-atelier


💼 Mos e humbisni këtë mundësi për të avancuar karrierën tuaj në një kompani në rritje. Ne presim aplikimin tuaj!


#Mirëmbajtja #ekofrost #punësim #agroushqim #zhvillim i qëndrueshëm #mirëme njerëzit #biznes familjar

2 maanden geleden
9 april 2024

🌟20 VJET PATRICK, CLAUDE DHE PIERRE 🌟Foto të plota 📷 të ekipit të mrekullueshëm!


🎉👷‍♂️ Faleminderit shumë bashkëpunëtorëve tanë të mrekullueshëm Claude, Pierre dhe Patrick për 20 vitet e shërbimit të tyre të jashtëzakonshëm! 👏


Përkushtimi dhe puna juaj e palodhur kanë qenë 💗 gjaku i ekipit tonë, duke sjellë ekspertizën dhe pasionin tuaj në punë çdo ditë 👌🌟


Për të shënuar këtë moment historik të jashtëzakonshëm, ne donim të tregonim vlerësimin tonë duke ju ofruar një statujë të personalizuar, një simbol i mirënjohjes sonë të thellë për gjithçka që keni arritur. 🏆🎁


Faleminderit për këto 20 vite të paharrueshme , dhe kjo statujë ju kujtoftë gjithmonë se sa shumë vlerësoheni dhe respektoheni brenda ekipit tonë. 🙏💼

2 maanden geleden
9 april 2024

🌿 Partneritet emocionues në pamje të parë në Ecofrost! 🌿

Është me kënaqësi të madhe që së fundmi mirëpritëm Stéphane Verscheure, përfaqësues i ABCAL - Shoqata Belgjike e Profesionistëve të Blerjeve dhe Logjistikës . Prezantimi i tij mbi iniciativat dhe mundësitë e ofruara nga ABCAL apeloi për të gjithë ekipin tonë.

🤝 Kjo intervistë shënon fillimin e një bashkëpunimi premtues me shkollat ​​e rajonit të specializuara në fushën e logjistikës. Ne do t'u ofrojmë studentëve një turne të plotë të kompanisë sonë me theks në zinxhirin tonë të furnizimit. Ne mezi presim t'u tregojmë profesionistëve të industrisë së ardhshme se si Ecofrost integron praktikat e tij të qëndrueshme dhe inovative në operacionet e tij të përditshme.

🏆 Për më tepër, ABCAL ftoi Ecofrost të marrë pjesë në çmimin prestigjioz “Supply Chain Award” i cili përfaqëson një shans për të nxjerrë në pah risitë e zinxhirit tonë të furnizimit dhe për të forcuar rrjetin tonë profesional.

🔗 Qëndroni të sintonizuar për të ndjekur rrugëtimin tonë në këtë konkurs 😀


#Ecofrost#ABCAL#Supply Chain#Inovation

#Arsim#Logjistikë#Partneritet

2 maanden geleden
8 april 2024

👷🏻‍♂️ Vizitë në kantierin C të ndërtimit: një moment unifikues! 🏗️


Faleminderit atyre që iu përgjigjën ftesës për të vizituar kantierin e kantierit tonë të ri në ndërtim! Ishte një mundësi për të ndarë së bashku një moment të vogël informal të privilegjuar dhe unifikues. 😄


Faleminderit për pjesëmarrjen tuaj aktive, kureshtjen tuaj dhe interesimin tuaj të sinqertë për shpjegimet e Maxime nga AConstruct, udhërrëfyesi ynë! 🦺


Dhe për ata që nuk kanë mundur të jenë aty, mos u frikësoni, vizita të tjera do të organizohen më vonë për të parë ecurinë e punës. 🧱

Shpresojmë të shohim shumë prej jush atje! 😄


#biznes familjar #agroushqim #produktiviteti #zhvillimi i qendrueshem #miremeprodhimin #mireme njerezit

2 maanden geleden
8 april 2024

🔗📦 Shndërroni teorinë tuaj në praktikë me praktikën tonë të Zinxhirit të Furnizimit në Ecofrost! 🎓Bashkohuni me ne për të optimizuar proceset tona logjistike dhe për të kontribuar në zgjerimin e faqes sonë.


Një shans unik për të aplikuar njohuritë tuaja në sfidat e botës reale dhe për të përcaktuar rrugën tuaj drejt një pozicioni të përhershëm.

Performancë e shkëlqyer? Mundësi karriere të garantuara! 🌟


Detajet këtu 👉 https://www.ecofrost.be/fr/postes-vacants/stage-en-supply-chain🚀🌟

2 maanden geleden
6 april 2024

🐔 Shpërndarja e pulave të Pashkëve me çokollatë 🍫


📷 Sot deshëm të ndajmë me ju disa foto të disa pronarëve të lumtur dhe mikut të tyre të ri me pendë. 🤭😄


🐇🌷 Shpresojmë që të keni kaluar një ditë të mrekullueshme të Pashkëve, të keni mundur ta festoni këtë festë të rrethuar nga të dashurit tuaj dhe mbi të gjitha, të mos e teproni me çokollatën (edhe nëse është e vështirë t'i rezistoni çokollatës Ecocoa)! 🍫🤪


#ecofrost #familjebiznes #agroushqim #mirëme njerëzit

2 maanden geleden
5 april 2024

🧀 Shpërndarja e shkopinjve të mocarelës Le Duc 😋


📷 Një vështrim i vogël mbrapa në foto mbi shpërndarjen e shkopinjve të shijshëm të mocarelës nga kompania holandeze e specializuar në prodhimin e unazave të qepëve 🧅 dhe produkteve të aperitivëve me bazë djathi 🧀: Le Duc Fine Food BV


Një falenderim i madh për ta! 🤗


Dhe duke parë buzëqeshjet e punonjësve tanë, kjo dhuratë e bukur i lumturoi shumë! 😄


#ecofrost #agroushqim #familjebiznes #mirëme njerëzit

2 maanden geleden
2 april 2024

Shfaqja e modës Ecofrost pranverë-verë 2024 🤭


🦺👖 Ecofrost është krenare të prezantojë linjën e re të veshjeve të punës , të mishëruara nga modelet e saj të jashtëzakonshme: Rudy, Terry dhe Michaël! 😎


Urime për ta luajtur lojën sepse nuk ishte një ushtrim i lehtë! 👏🏻


Jemi me fat që kemi punëtorë që na ndjekin në të gjitha idetë tona! 🤗

2 maanden geleden
26 maart 2024

🎉 Hip hip, urray! 🎉


Urime Michael për mbrojtjen dhe suksesin e punës së tij të fundvitit, e cila sot e lejon atë të shpallë me krenari se ai është një këshilltar parandalimi i nivelit 2. 🏆🥇


Trajnimi i mundësoi atij, ndër të tjera, të thellojë njohuritë e tij mbi legjislacionin e shëndetit dhe sigurisë si dhe kuadrin ligjor në mënyrë që të ndihmojë të gjithë stafin e Ecofrost. 📚✅


Michaël është një element thelbësor i politikës së sigurisë së Ecofrost, suksesi i tij është suksesi i të gjithëve ne! 😉 Urime sërish për përpjekjet e tij!


#agroushqim #zhvillimi i qëndrueshëm #ecofrost #mirëme njerëzit #familjebiznes #trajnim

2 maanden geleden
19 maart 2024

🚧 Vendosja e gurit të parë Ecofrost Belgium Ana C : Aventura fillon! 🚧


Sot shënon një moment kyç në historinë e fabrikës sonë. 😊 Jemi shumë të emocionuar të ndajmë me ju nisjen e punës për zgjerimin tonë të shumëpritur! 🎉


Është me shumë entuziazëm që ne mirëpresim dërgesat e para në sit, duke shënuar fillimin e kësaj aventure të re. 🚚 Për të ndarë këtë moment me ne, ja disa foto të mbërritjes së këtyre materialeve thelbësore. 📸

2 maanden geleden
11 maart 2024

Këtu jemi në shfaqjenAthinë Greqi me agjentin tonë në Greqi Arghyriou ! 🍟🍟👌🇬🇷


Ne patëm mundësinë të takojmë shumë nga klientët tanë aktualë dhe të rinj potencialë. Këtu është zoti Vikré, zotëria mes zotit George dhe meje në foto. Ai ka një fabrikë të madhe në Athinë me mish qebap dhe do të përfshijë patatet tona në asortimentin e tij të shitjeve. 👏


Stenda ishte përgatitur shumë mirë nga skuadra jonë greke, e gjitha me temën e patateve të skuqura dhe flamurin belg. Edhe lulet në tavolina kishin trengjyrën belge. 🌹 Një tundje e vogël për tullumbace për ditëlindjen tonë të 20-të. 💖✔


Ja fotot e stendës dhe një video e shkurtër për t'u njohur me agjentin tonë në Greqi. Po, si e para, një foto (e 5-ta) me ambasadorin belg në Greqi. 😎 Nëse dëshironi të ndiqni këtë ekip dinamik në LinkedIn, këtu janë ata 👉👉 https://www.linkedin.com/company/ecofrost-greece/


Dhe po, ja ku po shkojmë.... 🇬🇷 😉🍟


PS: Agjenti ynë na jep karamele Ecofrost të cilat do t'i shpërndajmë sapo të mbërrijnë këtu. 💖💖

3 maanden geleden
8 maart 2024

Gratë e Ecofrost u llashua në këtë ditë që feston Ditën e Gruas 😃❤


Me këtë rast, Ecofrost dëshironte të nderonte secilën nga gratë e jashtëzakonshme që janë pjesë e familjes së saj të madhe dhe që kontribuojnë çdo ditë, dhe jo vetëm sot, në funksionimin e duhur të saj 💪 Power Women 💪


Një qiri i mrekullueshëm që mban imazhin e shenjës sonë të zodiakut simbolizon flakën pasionante në secilin prej nesh 🔥❤🔥


#ecofrostwomen #girlpower #womansday #frisandandle #togetherwestandstrong

3 maanden geleden
19 februari 2024

Dhe ja ku shkojmë për një javë në Gulf Food Dubai! ✈ 🍟


Ky Panair Ushqimor është një mundësi e shkëlqyer për të mbajtur marrëdhënie të mira me klientët tanë ekzistues, por edhe për të përmbushur perspektiva të reja për zgjerimin tonë komercial 🏭 dhe ka shumë prej tyre 🤗!


I urojmë suksese të mëdha ekipit tonë të shitjeve, Claire, Sabine, Kim dhe Wouter, të cilët përfaqësojnë Ecofrost me sharm dhe entuziazëm të madh 😊 💪


#ecofrostfries #belgjikë #gulffooddubai

3 maanden geleden
14 februari 2024

🎉 BRC / IFS SUKESS 🎉


Kemi kënaqësinë e madhe të shpallim suksesin tonë kolektivcertifikimin BRC (Grade A+) / IFS.


Secili anëtar i këtij ekipi dha kontributin e tij me përkushtim të jashtëzakonshëm, duke demonstruar forcën tonë kolektive dhe aftësinë tonë për të arritur gjëra të mëdha së bashku .


Jemi të bindur se jemi në gjendje të ruajmë këtë dinamikë pozitive dhe të ruajmë këtë nivel kërkesash . 🥇


Faleminderit edhe një herë kolegëve tanë të dashur për angazhimin dhe kontributin tuaj të çmuar. 🌟🌟

4 maanden geleden
13 februari 2024

🎉 Ecofrost Belgjikë 🇧🇪 - Côté C 🎉


📣Eksitim maksimal në horizont! Jemi shumë të emocionuar të ndajmë me ju planet tona ambicioze të investimeve në Belgjikë, veçanërisht në Peruwelz! 🌟


Bëhuni gati, një zbulim i veçantë pret sytë tuaj kureshtarë! 🎬✨

Projekti ynë i zgjerimit është krijuar për të rritur kapacitetet tona prodhuese dhe për të pasuruar gamën tonë të produkteve 📈, të gjitha duke përmbushur kërkesat në rritje pa kompromentuar standardet tona të cilësisë së lartë. 🌱


Në zemër të ambicieve tona, vendosja e linjave të reja të prodhimit në Peruwelz 🏭 do të na lejojë të zgjerojmë gamën tonë të produkteve, duke garantuar kështu një përgjigje adekuate dhe inovative ndaj pritshmërive në zhvillim të klientëve tanë. 🔄🆕


👉 Planet e punës:

 • Fillimi i punës në fund të Shkurtit 2024 🏗
 • Funksional në fund të tetorit 2024, me finalizimin e L6 i cili do të ecë paralelisht me L4 🎉


Për patatet tuaja 🍟, numërimi mbrapsht ka filluar! Bashkohuni me ne në këtë aventurë emocionuese dhe qëndroni të sintonizuar për më shumë përditësime.


#EcofrostExpansion 🚀 #BrilliantFuture 💫 #GourmetInovation 🍽

4 maanden geleden
12 februari 2024

Kjo është Pauline , nga departamenti BLERJE , në Ecofrost prej 15 vitesh!


Pauline do të jetë kontakti juaj i preferuar nëse keni nevojat e mëposhtme:


✅Zhvillimi i paketimit dhe krijimi i artikujve të rinj

✅Gjurmoni një produkt

✅bleni përbërësit dhe paketimin për prodhim


Në partneritet me Clothilde, Pauline siguron që patatet e skuqura të jenë të paketuara siç duhet 🍟!


Mesazhi i saj personal për kolegët dhe klientët tuaj: "Asgjë nuk është e pamundur, një fjalë, një gjest, Pauline bën pjesën tjetër!! "

4 maanden geleden
1 februari 2024

🎉 Të dashur kolegë dhe klientë besnikë 🎉


Jemi krenarë të njoftojmë hapjen e faqes sonë krejt të re në Facebook ! 🎶😎🍟

Kjo faqe pasqyron përkushtimin tonë ndaj cilësisë dhe inovacionit dhe na lejon të ndajmë me ju prapaskenat e punës sonë të përditshme. Ju ftojmë të "pëlqeni" faqen tonë për të qëndruar të informuar për lajmet dhe përditësimet tona më të fundit. Por mbi të gjitha, nëse ju pëlqen kjo që bëjmë, mos hezitoni ta ndani faqen tonë me miqtë dhe rrjetin tuaj! Mbështetja juaj është thelbësore për të na ndihmuar të ndajmë pasionin dhe njohuritë tona.👍


Pëlqejeni faqen tonë: https://www.facebook.com/profile.php?id=61553700855362

Ndani botën tonë: Një ndarje e thjeshtë mund të bëjë ndryshimin! 🌍


Së bashku, le të promovojmë markën dhe vlerat tona. Faleminderit që jeni pjesë e aventurës sonë të bukur 🍟🚀


!#SharePasionin #Faqja JonëFacebook #Bashkohu meNe

4 maanden geleden
22 december 2023

Njihuni me Antonion , një nga operatorët tanë të prodhimit brenda kompanisë sonë.


Antonio ka një pasion të vërtetë për fushën dhe prodhimin , dhe vëllimi i punës nuk e tremb, përkundrazi, është sfida e tij e përditshme! Për Antonion, çdo ndërprerje duhet të minimizohet, e mbështetur nga një ashpërsi cilësore e patëmetë!


Antonio është ngjitur në gradat që në fillimet e Ecofrost, duke grumbulluar 16 vite përvojë. Filloi si pastrues për marrjen e patates, u bë ndihmës i operatorit të prodhimit dhe përfundimisht u ngrit në pozicionin e operatorit të prodhimit. Dhe kjo nuk është e gjitha, a e dini se ai aspiron të bëhet lider në prodhim? Të gjithë i urojmë që kjo sfidë e madhe të bëhet realitet dhe e inkurajojmë çdo ditë në këtë proces.


Dëshironi të njiheni më mirë me njëri-tjetrin? Zbuloni filmin që paraqet profilin e tij. 😊


Mos hezitoni të ndani pozitat e lira me ne: https://www.ecofrost.be/fr/postes-vacants#fixed-worker 😉


#Food #Profili #EcofrostOneFamily

5 maanden geleden
15 december 2023

Zbuloni Samuelin, një ekspert i vërtetë logjistike .


Përmes duarve të tij kalojnë çdo ditë paleta të shumta patate të skuqura , të orkestruara me kujdes nga ai dhe kolegët e tij. Me 15 vjet përvojë, Samueli ka parë evolucionin e shpejtë të fushës së tij dhe deri më sot, ai vazhdon të pëlqejë të shohë rrjedhën e vazhdueshme dhe të gjallë të aktivitetit logjistik që e emocionon aq shumë.


Dëshironi të ndani një ditë pune me të? Përgatituni rehat, por jini të shpejtë, sepse në logjistikë gjithçka shkon pa probleme dhe shpejt. 😊


#Food #Profili #EcofrostOneFamily

5 maanden geleden
8 december 2023

Njihuni me Eric , koordinatorin e udhëheqësit të ekipit brenda kompanisë sonë. Eric e do fushën dhe është një person i gjithanshëm që shkëlqen në disa nivele:


1. Nga ana teknike , Eriku është ngjitur në gradat që në fillimet e Ecofrost, gjë që i jep atij njohuri të thelluara për çdo pozicion me nder, personi i aftë për të ndihmuar në çdo problem në terren.


2. Për sa i përket organizimit , ai di të ripërshtatë ekipet për të siguruar një koordinim të përsosur.


3. Pasi i është nënshtruar trajnimit si një person i besueshëm , Eric është aty për të ndihmuar të gjithë në një nivel personal me të gjithë diskrecionin e nevojshëm.


Dëshironi të njiheni më mirë me njëri-tjetrin? Ja filmi i profilit të tij. 😊


Gjithashtu, mos hezitoni të ndani me ne vendet e lira të punës. https://www.ecofrost.be/fr/postes-vacants#fixed-worker 😉


#Food #Profili #EcofrostOneFamily

6 maanden geleden
1 december 2023

Kemi kënaqësinë t'ju prezantojmë versionin përfundimtar të filmit tonë , prodhuar në bashkëpunim me Alimento. Është me gëzim të madh që ne ndajmë këtë arritje me ju. Përgatituni për një moment të shijshëm, rrini rehat me kokoshkat tuaja dhe lëreni veten të magjepseni nga kjo përvojë unike. 🍟😊


#Food #film kompanie #EcofrostOneFamily

6 maanden geleden